Успішний виступ студентів факультету іноземних мов Університету Ушинського на міжнародному конкурсі «Міст китайської мови»

28 травня 2021 року в дистанційному режимі відбувся Всеукраїнський етап Міжнародного конкурсу «Міст китайської мови», в якому взяли участь студенти Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського й учні спеціалізованих класів Конфуція закладів освіти, які є університетськими партнерами. Конкурс проходив під патронажем Посольства КНР в Україні. На першому конкурсному етапі учасники презентували відеозапис монологу китайською мовою на тему «Моя китайська мрія». Друга частина конкурсу передбачала розв’язання комплексних завдань з питань лінгвокраїнознавства та лексико-граматичних аспектів китайської мови. На третьому етапі учасники продемонстрували свої творчі здібності, таланти і творчі можливості в китайському стилі. Саме на цьому етапі журі оцінювали креативність, старанність, природні таланти та обізнаність учасників у галузі китайської культури. За рішенням журі ІІ місце посів студент 3 року навчання спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (китайська)) Чернявський Костянтин, ІІІ місце поділили студентка 3 року навчання спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (китайська)) Мединська Яна та студентка 2 року навчання спеціальності 035 «Філологія (східні мови та літератури (переклад включно (перша-китайська)))» Закопайло Дар’я. За активну участь у конкурсі був нагороджений студент 3 року навчання спеціальності 035 «Філологія (східні мови та літератури (переклад включно (перша-китайська)))» Холенковський Кирило. Нагороду за найкращій виступ отримав студент 3 року навчання спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (китайська)) Чернявський Костянтин. Слухачі Освітньо-культурного центру Інститут Конфуція Університету Ушинського Штифорук Дар’я, Білик Дар’я, Варовей Марія, Салієва Маргарита були нагороджені сертифікатами за участь у міжнародному конкурсі. Цей щорічний захід дозволяє учасникам не тільки демонструвати свій творчий та навчальний потенціал під час опанування іноземної мови, але й представляти свою країну на міжнародному етапі конкурсу в Китаї.  

第二十届“汉语桥”世界大学生中文比赛乌克兰赛区预赛成绩新鲜出炉

当地时间6月15日,经过数轮激烈的角逐,第二十届“汉语桥”世界大学生中文比赛乌克兰赛区预选赛圆满落下了帷幕,乌克兰南方师范大学孔子学院的参赛学生们均取得了傲人的成绩。
■“长风破浪会有时,直挂云帆济沧海。”学生们的孜孜不倦如今化作了一个个令人欣慰的奖项,记录着也承载着他们这一路披荆斩棘而来的荣誉。 ■ 在本届乌克兰赛区的决赛中,科斯家荣获全乌二等奖以及最佳才艺奖;雅娜和李娅莎荣获全乌三等奖;贺熠龙荣获优秀奖。 百尺竿头,更进一步,愿我们南方师范大学孔子学院的优秀学子们能再接再厉,更创辉煌!

第20届世界大学生“汉语桥”乌克兰赛区预选赛顺利开赛

乌克兰南师大孔院 乌克兰南方师范大学孔子学院 5/31
2021年5月28日星期五,基辅时间11:00-13:00,乌克兰学生科斯家、雅娜、贺熠龙和李娅莎代表南师大孔院参加了此次预赛。 比赛分为笔试、主题演讲和中华才艺三部分。笔试在南师大孔院教室进行,考试全程录像备案,全面体现公正、公平、公开的原则; 演讲以“天下一家”为主题,限时三分钟;中华才艺表演部分限时十分钟,这两部分均以视频录制形式进行。 又是群英荟萃的一年,预祝此次参赛的学生们可以取得优异的成绩,得以亲去中国展现更精彩的自己!

Трекбэк с Вашего сайта.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.