10 жовтня на базі Одеського ліцею №117 відбулося традиційне відзначення Дня утворення КНР. Новий Китай відзначає своє 75-річчя. Учні класу Конфуція поділилися своїми успіхами у вивченні китайської мови, але найкращі з них були нагороджені грамотами та подарунками за сумлінне навчання. Директор Одеського ліцею №117 Стаценко Наталія Вікторівна привітала китайський народ із державним святом. Учні продемонстрували справжнє китайське дефіле китайських костюмів. Під час заходу було нагороджено талановитих учнів, які пов’язали свій шлях з вивченням китайської мови. Особливо відзначили знавців китайської мови, які сьогодні мають високий рівень китайської мови та продовжують її вивчення ще з часів відкриття Класу Конфуція Ушинського університету. У рамках заходу було проведено профорієнтаційну роботу для потенційних вступників.

Трекбэк с Вашего сайта.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.