«Клас Конфуція» в ОСШ №117

Урочисте онлайн-відкриття Класу Конфуція на базі Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Університету Ушинського

Уперше в Південному регіоні України відбулося урочисте відкриття Класу Конфуція в Одеській спеціалізованій школі №117 на базі Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Університету Ушинського!

16 жовтня 2020 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» Університету Ушинського взяв участь в організації і проведенні онлайн-події, на яку з нетерпінням чекали учні, вчителі і керівники партнерських закладів освіти.

Так, учасників церемонії привітали директорка Одеської спеціалізованої школи №117 Стаценко Наталія Вікторівна, начальник територіального відділу освіти Приморського району Філлер Юлія Георгіївна, співдиректори «Інституту Конфуцію» Попова Олександра Володимирівна та Цун Ченцзюй.

У межах заходу було представлено такі номери: ритмічні етюди яскравих барабанщиць, танець чарівного китайського дракона, презентація постулатів Конфуція, китайська поезія, традиційний піснеспів тощо. Після концерту учням було запропоновано залучитися до майстер-класів з китайської каліграфії, виготовлення китайських ліхтарів та плетіння вузлів.

Відзначимо, що учасниками було дотримано всіх превентивних вимог щодо запобігання поширенню захворювання на коронавірусну інфекцію. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю в культурній та освітній сферах за підтримки двох держав – КНР та України!

 

Одеська спеціалізована школа 117 I — III ступенів Одеської міської ради Одеської області

Директор: Стаценко Наталія Вікторівна

Наша адреса: 65026, Україна, Одеса, вул. Рішельєвська, 18

Телефон: +380 (48) 725-83-52

e-mail: osh117@ukr.net

http://www.prvo.od.ua/school/s117/