Стипендія

    Щорічно Освітньокультурний центр «Інститут Конфуція» проводить набір студентів і слухачів лінгвокультурної підготовки для участі в проекті «Стипендія». Метою даного проекту є навчання в Китайському університеті протягом одного академічного семестру або одного академічного року. Проект забезпечує безкоштовне навчання та проживання в студентському гуртожитку. Після закінчення проекту учасники отримують відповідні сертифікати.

                           

Освітньокультурний центр «Інститут Конфуція» зі свого боку покриває витрати на реєстрацію, навчання, проживання в студентському гуртожитку, надання основних підручників, а також медичну страховку. Після закінчення проекту учасники отримують сертифікати.

 

                    

    Стипендія Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Стажування в КНР на 1 семестр Умови: проходження кваліфікаційного іспиту з оволодіння китайською мовою HSK 3 рівня з результатом не нижче 210 балів і HSKK початкового рівня з результатом не нижче 40 балів. Стажування в КНР на 1 рік. Умови: проходження кваліфікаційного іспиту з оволодіння китайською мовою HSK 3 з результатом не нижче 280 балів і HSKK початкового рівня з результатом не нижче 60 балів .. Навчання в магістратурі протягом 2-х років за фахом «Викладання китайської мови як іноземної». Умови: на вступ до магістратури можуть претендувати особи, які склали кваліфікаційний іспит з оволодіння китайською мовою HSK 5 рівня з результатом не нижче 180 балів і HSKK середнього рівня з результатом не нижче 50 балів .. Після закінчення магістратури претенденти зобов’язані пропрацювати на посаді викладача китайської мови за рекомендації Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» не менше 5 лет. Умови отримання стипендії Стипендія покриває такі витрати студентів у період навчального процесу: Навчання. Проживання в студентському гуртожитку. Щомісячну допомогу. Витрати кандидатів на отримання стипендії: Переліт Україна- КНР- Украіна. Витрати на транспортні послуги всередині Украіни.  Реєстрацію. Вимоги до кандидатів на отримання стіпендіі . Обов`язкова здача кваліфікованого тесту з оволодіння китайською мовою HSK не менше 3 рівня і НSKК початкового уровня. Презентація доповіді про свої враження і 30 фото з наданням Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» авторських прав.  Надання звіту від куратора з китайської сторони. https://www.youtube.com/watch?v=Jngx744xBew