• Home
  • Навчання
  • Літній / Зимовий табір (Пекін-Харбін / Шанхай-Харбін)

Літній / Зимовий табір (Пекін-Харбін / Шанхай-Харбін)

     Щоліта і зиму студенти і слухачі лінгво-культурної підготовки Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» мають можливість взяти участь у проекті «Літній / Зимовий мовний табір Інституту Конфуція», програма якого розрахована на 15 днів. В цей період Ви відвідаєте два міста — Пекін і Харбін / Шанхай і Харбін. У період літнього / зимового мовного табору всі витрати на проживання, харчування, вивчення китайської мови, навчальні матеріали, екскурсії по Пекіну і Харбін / Шанхаю і Харбін, на внутрішнє пересування в Китаї китайська сторона бере на себе (учасники літнього / зимового мовного табору проживають в студентському гуртожитку і харчуються в студентській їдальні).

Учасникам проекту надається можливість брати участь в конкурсах «Краще фото річного / зимового мовного табору» і «Краща презентація річного / зимового мовного табору», переможці конкурсу отримують призи.

Умови участі в Літньому / Зимовому мовному таборі

Що ми надаємо вам:

1) 15-ти денна поїздка в Китай (Пекін, Харбін) / (Шанхай, Харбін).

2) Екскурсія по знаменною місцях в Китаї (Пекіна і Харбіна) / (Шанхая, Харбіна).

3) Безкоштовне проживання, харчування, навчання та практика мови, знайомство з китайською культурою.

Що потрібно від вас:

1) Переліт Україна-КНР-Украіна.

2) Витрати на транспортні послуги всередині Украіни.

3) Витрата на реєстрацію.

4) Сертифікат HSK не менше 2-го уровня.

5) Доповідь про своє враження після табору і 10 фото з наданням ОКЦ «Інститут Конфуція» Університету Ушинського авторських прав.