HSK/YCT/HSKK

 

 

 

 

 

 

Іспит HSK

HSK

China`s Hanyu Shuiping Kaoshi, також відомий як HSK або Chinese Proficiency Test — це міжнародний кваліфікований іспит з китайської мови. Іспит призначений для перевірки у екзаменующих осіб, які не є носіями китайської мови, навичок використання китайської мови в життєвих, навчальних і робочих ситуаціях. Новий HSK проводиться в двох варіантах — письмовому та усному іспитах, які потрібно складати окремо. Письмовий іспит підрозділяється на наступні рівні: HSK (шість рівнів). В усний іспит входять HSK (початковий, середній і вищий). Усний іспит записується на діктофон.

     

Екзамен YCT

YST

  Новий іспит YCT це стандартний міжнародний кваліфікований іспит з китайської мови. Іспит призначений для перевірки у школярів (школярок), які не є носіями китайської мови, навичок використання китайської мови в життєвих і навчальних ситуаціях. Новий YCT проводиться в двох частинах письмовому та усному іспитах, які потрібно складати окремо. Письмовий іспит підрозділяється на YCT чотирьох рівнів. В усний іспит входять YCT (початковий і середній рівень) .

     

Екзамен HSKK

HSKK

Экзамен BCT

BCT

  Іспит з ділової китайської мови являє собою державне стандартне тестування, спрямоване на визначення рівня володіння діловою китайською мовою у тих, хто не є носієм китайської мови. Іспит розроблений Пекінським університетом за дорученням Державного комітету КНР з викладання китайської мови як іноземної (Ханьбань). Іспит по-англійськи називається «Business Chinese Test» з скороченою формою «BCT» .. Іспит BCT призначений для перевірки у екзаменованих навичок володіння китайською мовою, використаних в різних ситуаціях, пов’язаних з діловою діяльністю, а також в життєвих і соціально-комунікативних ситуаціях. Іспит відрізняється практичністю і коммунікатівностью.

Регістрація на екзамен

Регістрація на іспит HSK проходить в строго встановлені терміни. Ми завжди публікуємо оголошення про початок реєстрації, терміни її проведення та публікуємо перелік документів необхідних для реєстрації. (secretariat@pdpu.edu.ua)

2021