15 лютого 2024 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» Університету Ушинського провів урочистий захід «Китайсько-українська весна», який відвідали ректор Андрій КРАСНОЖОН, проректор з наукової роботи Ганна МУЗИЧЕНКО, представники студентської ради та здобувачі вищої освіти. З привітальною промовою виступили декан факультету іноземних мов Олександра ПОПОВА та секретар кабінету Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Олександра МОРГУН. Студенти Університету Ушинського продемонстрували свої таланти в танцях, піснях та кулінарії на честь Китайського Нового року 2024 – року зеленого дерев’яного Дракона. Присутні високо оцінили традиційні китайські та українські страви. У межах заходу представники адміністрації Університету Ушинського провели онлайн-дискусію з колегами з Харбінського інженерного університету стосовно перспективного плану подальшого розвитку освітньо-культурних відносин між Україною та Китаєм.  

Трекбэк с Вашего сайта.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.