17-18 листопада 2018 року на базі «Інституту Конфуція» Університету Ушинського вдруге відбувся Всеукраїнський тренінг «Підвищення кваліфікації волонтерів із КНР», учасниками якого стали іноземні викладачі китайської мови закладів освіти України.У церемонії відкриття нового напряму українсько-китайської співпраці взяли участь представники дипломатичної місії КНР в Україні на чолі з Першим секретарем Посольства КНР в Україні паном Ван Дацзюнем, а також викладачі і студенти Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського під керівництвом ректора, академіка Олексія Яковича Чебикіна. Під час тренінгів викладачам-волонтерам було презентовано: нові напрями викладання китайської мови в початковій і середній школі; особливості навчання українців усіх видів мовленнєвої діяльності (аудіювання, говоріння, читання, письмо); технології викладання фонетики, граматики, лексики; методичні аспекти підготовки українських школярів / студентів до складання іспитів YCT / HSK(K); специфіку українсько-китайської крос-культурної комунікації; способи подолання життєвих і психологічних труднощів під час роботи в системі освіти; запровадження сучасних методик навчання китайської мови, а також шляхи професійного вдосконалення викладачів тощо.По завершенню роботи 72 учасники отримали сертифікат про проходження курсової підготовки на базі Освітньо-культурного центру Інституту Конфуція Університету Ушинського.